Закладки
Коментарі
Останні коментарі
Суперовский мультфильм!!! Приятные эмоции после просмотра! Рекомендую.
+5
Друзі порадили подивитися цей серіал. Мені дуже сподобався. Люблю такі серіали про всяких чудишь. Це звичайно не Надприродне. Але любителям жанру не варто проходити повз. На мою 6 або 7 сезон буде останнім
0
Отличный фильм. Давно таких вестернов не выходило. Жаль, что не все до конца дожили. Любителям жанра рекомендую
+1
Добротный и интересный сериал, смотрится с интересом, на одном дыхании, показано как могут люди повести себя даже с роботами-наверное спать сроботами могут только американские полудурки, Ха ха ха, смотреть можно есть над чем посмеяться))))
0
Посмотрел это кино прочитав положительный комментарий, но походу его писалал человек кторый не смотрел нормальных ужастиков или триллеров и ничего не понял, дебильный фильм, не советую его вообще смотреть, не интересный, примитивный, полный отстой!!!!!!!
0
Поки ще не подивився фільм автомонстрів але дуже хочеться, так як розумію це фільм щось особливе. Хоч як би був сюжет схожий на інші фільми жанру фентезі, в цьому для глядача є все і пригоди і історія життя і фантастика і звичайно що важливо в сучасному світі комедія. Одним словом фільм супер і мені напевно сподобатися. Більше зможу сказати тільки після того як подивлюся.
+3
Незважаючи на все різноманіття фільмів про вампірів, Земля вампірів 2 вигідно відрізняється від кожного. На мій погляд в цьому фільмі досить динамічна і цікава історія, і звичайно сам сюжет це щось унікальне. Оцінюючи фільм по п'яти бальною шкалою можна однозначно сказати що оцінка п'ять. І напевно зі мною погодяться багато ті хто дивився фільм або ще подивиться.
0
Відмінний сайт з відмінними мультиками і фільмами.
0
Отличный мультик, очень смешной и весёлый.
0
Дивний мультфільм! Подивилася з величезним задоволенням! "Головне не отримувати, а віддавати!" Як завжди на висоті.
0