Закладки
Коментарі
HDRip
0
Голосов: 0
Рейтинг 7/10   
Переглядів 434
Жанр: Фантастика
Країна: США
Озвучка:
Рік: 2014
Режисер: Джонатан Уїнфрі
Плеєр 1

 не працює відео

Не працює плеєр оновіть сторінку натиснувши клавішу f5

Крижана загроза (2014)

На Землю знову насувається катастрофа. До планети з величезною швидкістю наближається велике метеорит. Ціле місто може бути знищений в частку секунди. Практично долетівши до Землі, з метеоритом відбувається щось несподіване: він розділяється на дві частини і потрапляють вони в віддалені один від одного райони міста. Перша частина метеорита після падіння починає заморожувати все навколо. Таке явище представляє велику небезпеку для всього навколишнього, адже за хвилину всі живі істоти вкриваються крижаними кристалами і гинуть. Друга частина падає недалеко від гори і володіє іншими властивостями: навколо метеорита утворюється цілий оазис, придатний для життя. Аспірант місцевого інституту і простий міський житель приходять до висновку, що для того щоб відновити колишній клімат, потрібно з'єднати дві частини метеорита. Перед героями стоїть непросте завдання: врятувати життя багатьох людей, а можливо і життя планети.скачать dle 10.4фильмы бесплатно
Коментарі
Увійти через

Підписатися на коментарі

Дуже цікавий фільм, в якому є цікава атмосфера та гарний сюжет. А також сподобалось, що в фільмі є багато спец єффектів. Дякую за те, що можу, переглянути цей фільм у вас на сайті. Раджу всім подивитись цей фільм.

Отличный фильм, с атмосферой апокалипсиса, с хорошими актерами и отличным качеством. Благодаря вашему сайту, я могу посмотреть данный фильм, не "шерстя" сайты в интернете. Рекомендую всем.