Закладки
Коментарі
HDRip
0
Голосов: 0
Рейтинг 7/10   
Переглядів 167
Жанр: драма
Країна: Великобританія
Озвучка:
Рік: 2015
Режисер:
Плеєр 1 Плеєр 2

 не працює відео

Не працює плеєр оновіть сторінку натиснувши клавішу f5

Мушкетери (2 сезон) (2015)

Мушкетери (2 сезон) (2015)

Рік випуску: 2015
Країна: Великобританія
Слоган: -
Жанр: драма
Якість:HD
Прод-сть:55хв

Всім відомі герої: Партос, Атос, Араміс і д'артаньян, які полюбилися багатьом ще з книг чудового письменника Олександра Дюма, а також з першого сезону серіалу Мушкетери, в якому головним героям належало зробити чимало відважних справ і доручень королеви. Мушкетери не раз стикалися в бою з гвардійцями кардинала. Однак, не дивлячись на численні порушення встановлених правил, мушкетери не затьмарили свою репутацію, залишаючись такими ж сміливими і безпардонними чеснотами. У захоплюючому серіалі Мушкетери (2 сезон) сміливим і веселим мушкетерам належить виконати чимало королівських доручень, ризикуючи своїм власним життям. Відчайдушні герої не зупиняться ні перед чим, аби відновити справедливість і правосуддя.
У другому сезоні серіалу Мушкетери події розгортаються в прекрасній Франції, в сімнадцятому столітті, коли честь чоловіка стоїть на першому місці.
У другому сезоні серіалу Мушкетери події розгортаються в прекрасній Франції, в сімнадцятому столітті, коли честь чоловіка стоїть на першому місці. Доблесні захисники короля і його престолу стикаються з новими завданнями свого правителя. І на шляху їх виконання, нічого не зможе зупинити цих відважних захисників престолу, готових віддати навіть своє життя за правду і справедливість. Численні гуляння, вино і, звичайно ж, любов, яка чекає цих прекрасних чоловіків, так уміло які підкорюють серця молодих красунь. Отримавши важливе завдання, доручене королем, мушкетери відправляються в далеку дорогу, де, зустрівши на своєму шляху безліч перешкод, вони без секунди роздуми, вступають у серйозні бої, навіть якщо сили нерівні.
скачать dle 10.4фильмы бесплатно
Коментарі
Увійти через

Підписатися на коментарі