К-19 (2002)
HDRip
жов 21 2018

К-19 (2002)

  • Рейтинг
  • 7/10
  • Озвучка
  • Доступно на:
  • Дивитись онлайн Дивитись онлайн Дивитись онлайн
Поспішність і неузгодженість дій може обернутися величезною трагедією для багатьох людей. Тут немає вселяючих надію винятків і уточнень, щодо об'єкта, мова про який може йти стосовно до якогось виразно-конкретного випадку, але абсолютно кожна людина погодиться, що якщо справа стосується підводного човна, та ще й атомного, то говорити про позитивне вирішення аварійної ситуації говорити не доводиться.
Човен носить назву «К-19», історія саме його експлуатації і освітлена в однойменному фільмі. Висвітлена поряд з найбільшим подвигом тих, хто віддав життя, перебуваючи на службі у Батьківщини.
Капітан Востріков спочатку усвідомлював, що «справи» йдуть не дуже добре. Але ні він особисто, ні його згуртована команда не могли до кінця уявити, якою трагедією може обернутися швидка підготовка несправного підводного човна до запланованого занурення. Вони всього лише служили Вітчизні, навіть не віддаючи собі належного звіту в тому, що є справжніми героями, подвиг яких запам'ятається і збережеться в століттях. Прості російські хлопці, опинившись в смертельно небезпечній і, здається, безвихідній ситуації, продемонстрували світові яскравий приклад відваги, мужності і героїзму.

Дивитися К-19 (2002) українською онлайн безкоштовно

Розповісти друзям!
загрузка...
     

Рекомендуємо переглянути


Коментарі

0