» » Бамблбі 2018

Бамблбі 2018
HD 1080P
лют 10 2019

Бамблбі 2018

  • Рейтинг
  • 7/10
  • Озвучка
  • Український дубляж
  • Доступно на:
  • Дивитись онлайн Дивитись онлайн Дивитись онлайн
Дії розгортаються в кінці 80-х років 20-го століття. Бамблбі - маленький і дуже харизматичний робот, який був сильно пошкоджений і знайшов притулок серед гір сміття на одному із звалищ Каліфорнії, де його знаходить дівчина-підліток - Чарлі. Незабаром вона дізнається про неземну природу трансформера, що викликає у неї ще більший інтерес, і вони швидко стають найкращими друзями.
Бамблбі - трансформер з жовто-чорним забарвленням корпусу. Звідси й прізвисько, яке в перекладі на українську - джміль або шершень. Бамблбі - один з невеликих автоботів, але відсутність фізичної потужності компенсується непоганим розумом, винахідливістю і хитрістю. Завдяки своїй спритності він може бути відмінним шпигуном.
Об'єднавши зусилля, герої кинуть виклик підступним ворогам - десептиконам - трансформерам, які можуть перетворюватися в будь-який вид техніки, мають руйнівну силу і використовують її в корисливих цілях. Під загрозою опиняється благополуччя Галактики, тому автоботам пліч-о-пліч з людьми доведеться боротися за її порятунок. Цікаво відзначити, що кінострічка Бамблбі є прологом до оригінальної саги про трансформерів, а той факт, що продюсером фільму залишився незмінний Майкл Бей, обіцяє не менш захоплюючий сюжет і реалістичні спецефекти.

Дивитися Бамблбі 2018 українською онлайн безкоштовно

Розповісти друзям!
загрузка...
     

Рекомендуємо переглянути


Коментарі

0