Закладки
Коментарі
HDRip
Голосов: 0
Рейтинг 7/10   
Переглядів 314
Жанр: фантастика, боевик
Країна: США
Озвучка:
Рік: 2009
Режисер: Марк Невелдайн, Брайан Тейлор
Плеєр 1

 не працює відео

...
загрузка...

Геймер (2009)

Геймер (2009)

Дія фільму відбувається в недалекому утопічному майбутньому, де найвища розвиток нано-технологій дозволило технологічному генію Кену Кастлу з'єднати відеогру з реаліті-шоу і змоделювати ультрафункціональну, мультиплеєрну гру «Вбивці», яка стала місцем існування місцевих злочинців.

Джон Тіллман, засуджений до довічного ув'язнення за злочин, якого не здійснював, повинен взяти участь у Грі, щоб отримати свободу. Для одного багатого, молодого гравця, Джон Тіллман це — Кейбл, всього лише сім, керований персонаж гри. Завдяки своїм бойовим здібностям і фізичній силі, Кейбл стає національним героєм і займає перші позиції в грі.

Щотижня мільйони людей у всьому світі в режимі онлайн стежать за ним і сотнею інших смертників, які беруть участь в битвах гри. На думку групи бунтівників, яка протистоїть Кастлу, його гра — це високотехнологічне рабство, а він є тим критичним елементом, який необхідно знищити. Кейбл/Тіллман виявився між двома потужними протиборчими силами, які не зацікавлені в тому, щоб він вижив. З кожним кроком, за яким спостерігають мільйони, Джон Тілман б'ється, щоб отримати свободу, відновити свою особу і скинути систему, яка його ув'язнила.уникальные шаблоны и модули для dle
Коментарі
Увійти через

Підписатися на коментарі

прикольний фільм. Актор грає головного героя просто молодець.