Закладки
Коментарі
CAMRip
Голосов: 224
Рейтинг 7/10   
Переглядів 53 394
Жанр: Дитячий, Комедія, Мультфільм, Сімейний
Країна: США
Озвучка:
Рік: 2017
Режисер: Том Макграт
Плеєр 1 Плеєр 2

 не працює відео

...
загрузка...

Бебі Бос (2017)

Босс-молокосос (2017)

Мультфільм з соціальною спрямованістю під назвою Бос-молокосос онлайн являє собою картину, яка змусить задуматися багато про що в першу чергу дорослих людей, батьків. Сценарій розробляв МакКаллерс, а в помічниках у нього була Фрейз, і це був перший її подібний досвід, але дівчина зі своїм завданням непогано впоралася, це треба визнати. Голоси персонажам подарували в тому числі Болдуін і Спейсі. Ну а тепер трохи про сюжет Бос-молокосос (2017) онлайн , який до кінця поки не розкривається.

Дитина - той же дорослий?

У головній ролі хлопчисько, який відрізняється від своїх однолітків абсолютно не дитячим поведінкою. У той час як його товариші грають в хованки, ганяють м'яча у дворі і малюють картини на мольбертах, цей хлопчик одягається в чорно-білий костюм, пов'язує краватку і ходить з гордо піднятою головою, несучи в руках дипломат. Він уявив себе дорослим, і йому немає діла до дитячих ігор. Хлопчисько ненавидить і зневажає все своє оточення, вважаючи його дурним і бездарним. Себе ж він бачить людиною, яка досягла багато чого.

Боротьба за мир

Крім хлопчаки в піджаку та краватці картина розповість про головне ворога. Це директор заводу, на якому роблять іграшки. Іграшок у нього безліч, але це не допомогло йому стати м'яким серцем і люблячим дітей. Навпаки, директор озлився ще більше на весь світ і навіть задумав захопити його. На боротьбу з ним виходить маленький хлопчик, якому немає ще й восьми. Цей малюк намагається зробити все, щоб не дати негідникові здійснити задумане. Війна нерівних сил буде складною, але хто здобуде перемогу?уникальные шаблоны и модули для dle
Коментарі
Увійти через

Підписатися на коментарі