Закладки
Коментарі
HDRip
Голосов: 0
Рейтинг 7/10   
Переглядів 268
Жанр: Мультфільм .
Країна: Індія .
Озвучка:
Рік: 2012
Режисер: Никхил Адвані .
Плеєр 1

 не працює відео

...
загрузка...

Братва з джунглів ( 2012 )

Название Перевод Описание Предпросмотр Код плеера Братва из джунглей

Тварини - мешканці національного парку біля Бомбея - зустрічають яскравий сонячний ранок під спів птахів. І раптом ідилічну картинку дикої природи порушує страшний гуркіт. Це, руйнуючи все на своєму шляху, джунглі атакує людина на бульдозері. На місці прекрасної гаї люди ставлять табличку: тут йде будівництво житлового комплексу.

Смертельно налякані звірі вночі збираються на раду. Юний леопард Юві гаряче переконує дорослих не кидати свої оселі. «Гаряча голова» воїн-мавпа, Бахранжі, готовий оголосити смертельну війну непроханим гостям, але Гуру в області конфліктології, ведмідь Баггі пропонує домовитися з людьми по-хорошому. Одомашнений папуга Алекс вирішує приєднатися до друзів, щоб виступити перекладачем.

Різношерста компанія пускається в довгу подорож до столиці. Через гори і річки, на поїздах і вантажівках, щоб знайти Головного Начальника і передати йому своє прохання. По дорозі з'ясовується, що не тільки їх будинку, але і житла тисяч інших тварин перебувають у небезпеці. У фіналі захоплюючої пригоди різні тварини стають друзями, оскільки їх об'єднує боротьба за загальний ДІМ.уникальные шаблоны и модули для dle
Коментарі
Увійти через

Підписатися на коментарі