Закладки
Коментарі
HDRip
Голосов: 3
Рейтинг 7/10   
Переглядів 263
Жанр: мультфільм, фентезі, бойовик, пригоди, сімейний
Країна: США
Озвучка:
Рік: 2003 - 2008
Режисер: Брюс Д. Джонсон
Плеєр 1

 не працює відео

...
загрузка...

Тутанхамончік (серіал 2003 - 2008 )

Тутанхамончик

Як чудово можна змінити своє життя, якщо твій кращий друг - могутній чарівник з минулого! Головна героїня новітнього пригодницького мультика «Тутенштейн» - звичайна школярка, яка вечорами підробляє, прибираючи величезні і похмурі зали музею стародавнього світу. Протираючи пил в залі єгиптології, попелюшка з музею випадково здійснює диво - вона оживляє мумію юного принца Єгипту.

Повернувшись на Батьківщину до життя Тутенштейн - звичайний тінейджер, лише дуже несучасний, розпещений через царське походження і вміє чаклувати. Тутенштейн з цікавістю пізнає за допомогою своєї сучасної подружки про всі реалії нашої цивілізації, але з ностальгією згадує про свою «фараонске» минуле життя - в розкоші, серед численних слуг і без жодних турбот.

Незважаючи на всі застереження, Тутенштейн не втримається і зробить спробу повернути все людство в епоху Стародавнього світу! Ох і марудна це справа - дружити з маленьким магом! Скільки ще сюрпризів піднесе Тутенштейн своєму рятівникові? Чи вдасться їй приховати факт воскресіння невгамовної мумії від директора музею і всюдисущих журналістів?уникальные шаблоны и модули для dle
Коментарі
Увійти через

Підписатися на коментарі