Закладки
Коментарі
HDRip
Голосов: 50
Рейтинг 7/10   
Переглядів 11 987
Жанр: Драма, Комедія, Пригоди, Сімейний, Фентезі
Країна: США
Озвучка:
Рік: 2017
Режисер: Лассе Халльстрем
Плеєр 1

 не працює відео

...
загрузка...

Собаче життя (2017)

Собачья жизнь (2017)

У фільмі « Собаче життя онлайн » глядач ознайомиться з декількома життями звичайної собаки. Ця зворушлива і дивовижна історія розповідається від імені цього пса. У природі існує безліч різних за розміром, породі і окрасу собак. Собака друг людини. Вони дуже віддані і щовечора у порога зустрічають свого господаря. Адже з його приходом з'явиться і їжа і увагу. Головний герой картини незвичайний. Душа цієї тварини має здатність перероджуватися багато разів і перетворюватися. У кожній з життів собака перероджується різної породою.

Перший раз собачка потрапила в будинок маленького хлопчика на ім'я Ітан. Бейлі, так назвали пса, жив у хлопчика до тих пір, поки не постарів. Він бачив, як Ітан пішов в школу, як ріс і, подорослішавши, зустрів кохану дівчину і одружився. У кожного нового господаря пес вірно служить і допомагає їм, за це він отримує ласку і догляд. В іншому житті він перероджується німецькою вівчаркою, де доводиться йому служити в поліцейській дільниці. Але настане момент, коли в черговому з відроджень він знову з'явиться в будинку у свого першого господаря. Саме з Ітаном у нього були найщасливіші роки життя.уникальные шаблоны и модули для dle
Коментарі
Увійти через

Підписатися на коментарі

Трогательное, душевное кино. Один из самых добрых фильмов, просмотренных за последнее время.Это не просто о братьях наших меньших, но и об их хозяевах. Подходит для семейного просмотра и не оставит равнодушным ни взрослого, ни ребёнка.