Закладки
Коментарі
HDRip
Голосов: 5
Рейтинг 7/10   
Переглядів 600
Жанр: жахи
Країна: Великобританія
Озвучка:
Рік: 2017
Режисер: Карадог В. Джеймс
Плеєр 1

 не працює відео

...
загрузка...

Не стукай двічі (2017) Українською

Коли в Джессі була велика проблема із залежністю від наркотичних речовин, то вона кидає дочка. Робота скульптором не окупає утримання дитини, тому вона змушена зважитися на цей неоднозначний вчинок. Але почуття провини гризе дівчину на протязі декількох років. Вона не бачила, як дівчинка росте і не знала, що з нею відбувалося все це час. Але ось вона все-таки вирішується розшукати свого колись давно залишеного напризволяще дитину. Як їй стало відомо, Хлоя виховувалася прийомною сім'єю у Великобританії. Джессі терміново вилітає туди. Коли дві долі зустрічаються, то не знаходять взаєморозуміння. Крім того, вони зустрічають дивне попередження від перехожої старої дивного вигляду. «Не стукай двічі», — сказано в заповіті про будинок, який знаходиться на узліссі.

Проте мати і дочка вирішують з'ясувати стосунки. Але вони не встигають дійти до автобусної зупинки і потрапляють під сильну зливу з грозою. Тоді жінка помічає покинутий будинок поблизу. Вони вирішують там сховатися від негоди і перечекати її. Однак всередині нікого не виявляється. Дівчинка, забувши про наказе, стукає саме два рази. Тим самим вона будить древнє зло, десятиліттями охороняло хатинку. Міські легенди зберігають у собі безліч нерозгаданих таємниць. З однією з них і стикаються заблукали мандрівниці.

Їм назустріч з'являється кілька привидів, які всіляко намагаються залякати непроханих гостей. Але це тільки вступні гри. Далі настане час смертельного ритуалу, який проводиться для всіх загублених подорожніх, які мали сміливість зайти в цей проклятий будинок. Від першого стуку зло прокидається і йде дивитися, хто ж посмів потривожити його. Від другого стуку воно приходить в сказ і відкриває свій кривавий бенкет на потіху Сатані.уникальные шаблоны и модули для dle
Коментарі
Увійти через

Підписатися на коментарі