Закладки
Коментарі
HDRip
Голосов: 3
Рейтинг 7/10   
Переглядів 729
Жанр: бойовики, комедії, кримінал, пригоди, трилери
Країна: Китай, Гонконг, США
Озвучка:
Рік: 2017
Режисер: Джекі Чан, Чарлі Кокер
Плеєр 1

 не працює відео

...
загрузка...

Відчайдушні напарники (2017) Українською

І знову — Джекі Чан! Неймовірний, метушливий і привабливий майстер бойових мистецтв грає головну роль в комедії «Пошук зниклих безвісти». Всі його образи відомі і гаряче улюблені мільйонами глядачів у всьому світі. Фільм По сліду дивитися онлайн безкоштовно — це новий «касовий» сплав бойовика і іскрометної комедії, пропонований кіноманам нашим порталом.

Сюжет картини переносить нас в Гонконг, де головний герой служить у поліції. Він кришталево чесний і принциповий. Там, де інші копи не гребують хабарем і можуть закрити очі на дрібний злочин, Бенні Блек ніколи не йде на угоду з совістю. Його життєве кредо — Закон і честь.

І ось вже багато років герой йде по сліду невловимого злочинця по імені Віктор Вонг. Але які б докази не збирав чесний поліцейський, спіймати й посадити його ніяк не вдається. Безжалісний бандит майстерно обходить усі пастки і завжди йде з-під носа Бенні Блека.

Але герой Джекі Чана — хлопець не промах, все ж він наближається до гангстерові впритул. І заповітну мить близький... Але Доля робить спритний поворот не на користь копа. Зникає його племінниця Баі. Куди поділася дівчина — невідомо. Але Блеку дають знати: вона в руках того самого невловимого злочинця. А викрали Баі підручні Віктора Вонга. Такого удару Бенні не очікував. Як молода дівчина, може бути замішана в криміналі? Яким чином це нерозумне дитя примудрилося перейти доріжку злочинному синдикату?уникальные шаблоны и модули для dle
Коментарі
Увійти через

Підписатися на коментарі