Закладки
Коментарі
CAMRip
Голосов: 5
Рейтинг 8/10   
Переглядів 2 295
Жанр: бойовики, кримінал, трилери
Країна: США, Великобританія, Японія, Франція, Канада
Озвучка:
Рік: 2017
Режисер: Ф. Гері Грей
Плеєр 1

 не працює відео

...
загрузка...

Форсаж 8 (2017) Українською

Швидкість – важлива частина життя кожного з героїв цієї динамічної історії. У гонитві за новими пригодами вони готові ризикувати навіть власною безпекою. Вірна команда Домініка Торетто в очікуванні наступних подвигів. Після кількох вдало проведених місій по затриманню небезпечних злочинців головні герої кінострічки «Форсаж 8» відправляються в Нью-Йорк, де їх чекає ще одна таємна операція. Секретний агент на прізвисько Містер Ніхто, що працює на уряд, потребує допомоги професіоналів. Перед гонкою в Нью-Йорку команді належить відвідати столицю Куби.

Невелике завдання, приготоване службами в Гавані, стане відправною точкою у майбутній сварці всередині команди Торетто. На цей раз ворог володіє привабливою зовнішністю і надзвичайно гострим розумом. Її називають королевою кіберзлочинності. Спокуслива блондинка намагається переманити лідера групи, тим самим зруйнувавши міцні дружні відносини товаришів. Так звана сім'я починає розвалюватися на частини, кожен збирається піти своєю дорогою. Однак впоратися із завданням можна лише працюючи разом. Разом, але, на жаль, без Домініка, який все-таки прийняв рішення приєднатися до ворога...уникальные шаблоны и модули для dle
Коментарі
Увійти через

Підписатися на коментарі

Такой долгожданный фильм. Актёрский состав на высшем уровне. Дизель красавчик, впрочем как всегда))) Думала сюжет будет скучным, но не тут то было. Всё замечательно. Сюжет захватывает с самого начала, и до самого конца фильма. Рекомендую всем, смотрите , время зря не потратите)