Закладки
Коментарі
HDRip
Голосов: 1
Рейтинг 7/10   
Переглядів 334
Жанр: Драма, Біографія, Трилер
Країна: США, Франція, Німеччина
Озвучка:
Рік: 2016
Режисер: Олівер Стоун
Плеєр 1

 не працює відео

...
загрузка...

Сноуден(2016)Українською

Захоплюючий шпигунський трилер від всесвітньо відомого шизофреника-комуніста-конспіролога Олівера Стоуна, знятий на основі одного з найбільших шпигунських скандалів з часів припинення холодної війни.

За сюжетом, Едвард Сноуден потомствений співробітник ЦРУ, який мріяв про кар'єру у відомстві, однак сильно розчарувався в методах роботи управління. Після довгих сумнівів та докорів сумління, Сноуден викрив брудні інструменти роботи ЦРУ і втік з країни, блукаючи по світу, поки Росія не дала йому політичний притулок.

Кілька слів про режисера. Хтось вважає Олівера Стоуна завзятим антиамериканістом, хтось пришелепуватим прихильником теорії змови. Але сам Стоун на своєму досвіді відчув, наскільки незначною державної машини є доля звичайної людини. Стоун - ветеран війни у ​​В'єтнамі і прекрасно відчув, наскільки країні і суспільству байдужі повернулися з війни солдати. З тих пір, Стоун знімає фільми про політику. В його активі такі шедеври як «Нерозказана історія США», «Буш», «Ніксон», «Взвод» і безліч інших. Фільми Олівера Стоуна для людей які вміють думати і аналізувати, але ніколи не приймуть на віру навіть його роботи.уникальные шаблоны и модули для dle
Коментарі
Увійти через

Підписатися на коментарі