Закладки
Коментарі
HDRip
Голосов: 22
Рейтинг 7/10   
Переглядів 3 781
Жанр: Драма, Мелодрама, Військовий
Країна: Канада
Озвучка:
Рік: 2017
Режисер: Джордж Менделюк
Плеєр 1

 не працює відео

...
загрузка...

Геноцид: Гіркі жнива / Гіркий врожай / Врожай диявола(2017)

Неоднозначний, суперечливий, але все ж таки перший за масштабністю постановки драматичний фільм про історію Голодомору і визвольної боротьби з клятими комуністами.

По сюжету, Юрій – нащадок козацького роду. Він силиться отримати дозвіл в свого діда Івана та батька Ярослава на те, щоб одружитись з коханою дівчиною. Надія на світле майбутнє руйнується з початком «червоного терору», розгорнутого на території України…

Переглядаючи фільм, здалося, що цей фільм приносить більше шкоди, ніж користі. Фільм не стільки дає переосмислити історію, скільки нав'язує українцям вкрай негативний дискурс, використовуючи емоційне навантаження, пов'язану з трагедією Голодомору. Автори повністю переклали провину за голод на «клятих москалів», прибравши з керівних посад в українському селі українців. Вийшло, що українці, немов хобіти, жили собі в своїх «багатих селах», аж поки не прийшло лихо… Хибна точка зору. Завоювати Україну завжди було можливо лише за допомогою українців.

В кінострічці немає і української еліти. З радянських лідерів в фільмі показані тільки Сталін і Каганович, які обговорюють, як треба заморити українців голодом. Української еліти в фільмі немає зовсім. Тобто, на думку авторів, Україна це село… Село, яке можна прийти та завоювати. Це не так.

Ми впевнені, що рано чи пізно, але на тему голодомору буде знятий правильний, історичний фільм, який покаже, як перемогла українського землевласника ліва, соціалістична ідея. Як українці стали комун яками, та впустили на рідну землю «ординців». Тим більше, зараз, після подій в Криму та війни на Донбасі, ми краще розуміємо, що навіть серед своїх бувають зрадники.

Що ж до кінострічки Джорджа Менделюка, то фільм «Гіркі жнива» (інші варіанти перекладів «Гіркий врожай» та «Врожай диявола») дивитись онлайн потрібно. Це частина нашої історії, нехай навіть дещо викривлена. Але цей фільм саме про ту частину історії, яка змушує нас об’єднуватись заради протистояння сильному, хижому ворогу – Московії.уникальные шаблоны и модули для dle
Коментарі
Увійти через

Підписатися на коментарі