Закладки
Коментарі
HDRip
Голосов: 4
Рейтинг 7/10   
Переглядів 317
Жанр: Драма, Біографія, Історія
Країна: США
Озвучка:
Рік: 2016
Режисер: Тед Мелфі
Плеєр 1

 не працює відео

...
загрузка...

Приховані фігури(2016)Українською

Несподівано цікава, зворушлива, добра та весела біографічна драма про подолання труднощів, а також про те, що таланту не завадять ані расові, ані релігійні, ані гендерні перепони.

Це історія про те, що жінкам теж є місце в НАСА, хоча на початку 60-х років минулого сторіччя це багатьох дивувало. «Кольорових» людей в ті часи усіляко принижували. У школах у них були окремі від білих місця, свої спеціальні автобуси, свій туалет тощо.

Але Кетрін, Мері і Дороті не збиралися здаватися і просто робили свою роботу. А в їх роботу входили математичні обчислення, що розраховували можливість відправки людей в космос.

На шляху до своєї мрії, дівчата проходять чимало моральних випробувань, але впевнено доводять, що жінки можуть бути не менш ефективними за чоловіків, а колір шкіри взагалі не має значення.

Фільм «Приховані фігури» (2016) варто дивитись онлайн в українському перекладі, аби розуміти, що завжди є шанс досягти успіху. Варто лише наполегливо йти до своєї мети. Приємного перегляду!уникальные шаблоны и модули для dle
Коментарі
Увійти через

Підписатися на коментарі