Закладки
Коментарі
HDRip
Голосов: 3
Рейтинг 7/10   
Переглядів 415
Жанр: Бойовик, Комедія, Пригоди
Країна: США, Велика Британія
Озвучка:
Рік: 2015
Режисер: Ґай Річі
Плеєр 1

 не працює відео

...
загрузка...

Агенти U.N.C.L.E. (2015) Українською

Чудовий, веселий, стильний комедійний бойовик про пригоди американських і радянських шпигунів з улюбленими акторами в головних ролях.

Отже, холодна війна в самому розпалі, суперництво між США та СРСР стає все більш спекотним. Розвідки двох наддержав працюють на максимальну потужність і стали найкращими в світі. ЦРУ представляє агент Наполеон Соло (можливо, один з кращих агентів, його число успішно виконаних місій настільки велике, що й не перелічити), його головним суперником є ​​агент КДБ Ілля Курякін (менш досвідчений, але готовий затьмарити своїми справами славу Соло). За сюжетом, над світом нависла нова небезпека і героям доводиться відкласти на деякий час своє протистояння і діяти спільно.

Шпигуни об'єднуються, щоб знешкодити злочинну організацію, яка отримала власну ядерну бомбу. Невідомо, з якою метою вони планують її використовувати, але чогось доброго від терористів чекати не слід.

Щоб потрапити до злочинної організації, агентам А.Н.К.Л. потрібно знайти зниклого німецького вченого. Остання зачіпка - донька винахідника…

Комедійний фільм «Агенти U.N.C.L.E.» (2015) дивитися онлайн краще за все українською, як і решту якісних кінокомедій. Шпигунські пристрасті, Європа 1960-х років, симпатичні персонажі та якісний сценарій забезпечили фільму справжній касовий успіх. Ви точно отримаєте насолоду!уникальные шаблоны и модули для dle
Коментарі
Увійти через

Підписатися на коментарі