Закладки
Коментарі
HDRip
Голосов: 10
Рейтинг 8/10   
Переглядів 1 220
Жанр: драма
Країна: США
Озвучка:
Рік: 2015
Режисер:
Плеєр 1

 не працює відео

...
загрузка...

Дика (2015) УКРАЇНСЬКОЮ МОВОЮ

Будь-яку людину охопить відчай, коли йде близька людина, а поруч не залишається нікого. Героїня кінокартини Шеріл Стрейд радіє кожному дню, який вона проживає з коханим. Але в один прекрасний день настільки улюблений чоловік повідомляє їй про те, що він іде до іншої. Шеріл віддала йому всю себе. Вона робила все, для того, щоб йому було добре, затишно і комфортно. Вона любила його, а він не зумів це оцінити. Щоб хоч якось забутися, Шеріл вживає наркотики і алкоголь. Все це штовхає жінку на те, щоб шукати розради в чоловічих обіймах.
Час іде і Шеріл записується на курси спеціальної терапії. Саме там їй прийшла в голову думка самостійно відправитися в подорож, щоб на своїх ногах подолати шлях, завдовжки більше 1000 миль. Шлях це простягається по хребту уздовж Тихого океану.
Жінку чекають найсерйозніші випробування: непрохідні болота, густі ліси, ущелини і сугроби.Шеріл розуміє, що ця подорож допоможе їй очистити душу, свідомість і ласт можливість відродитися в новому житті.уникальные шаблоны и модули для dle
Коментарі
Увійти через

Підписатися на коментарі