Закладки
Коментарі
Безіменний (2016)
HDRip
Голосов: 0
Рейтинг 7/10   
Переглядів 381
Жанр: Детектив, Триллер, Жахи
Країна: США
Озвучка:
Рік: 2016
Режиссер: Девід Тротті
Плеєр 1

 не працює відео

...
загрузка...

Безіменний (2016)

Головною героїнею фільму є дівчина на ім'я Емі. Колись вона жила разом з батьками і була дуже щасливою і коханою. Батьки душі в неї не чули, і сім'я завжди проводила всі свята разом. Вдома було весело, радісно і світло. Але одного разу батьки стали помічати недобре. Незабаром місцевий екзорцист розповів їм, що в стінах житла мешкає демон. Був проведений обряд вигнання нечистої сили, і сім'я знову зажила спокійно. Але хвилювання все одно залишалися, і тоді було прийнято рішення виїхати в інше місце.

Пройшли роки. Емі виросла, перебралася в місто. Там життя її не склалося, і одного разу дівчина згадала про старий батьківський будинок, який весь цей час стояв порожній. Емі виявила бажання спробувати там пожити. Але як тільки вона увійшла всередину, то їй відразу стало ясно: впертий диявол знову тут. Емі покликала на допомогу священика, щоб той ще раз спробував вигнати геть незваного гостя. Ось тільки чи послухається їх сатана? Адже він давно вже звик жити тут, з тиші і спокої, де немає ні душі, де його ніхто не чіпав і не ображав. А демони пристрасть як не люблять, коли їм заважають ...уникальные шаблоны и модули для dle
1 думка
Увійти через

Підписатися на коментарі

Отличный мистический фильм для просмотра любителям подобного жанра.Смотрел уже три раза,и не жалею времени потраченном на просмотр.Рекомендую!!!