Закладки
Коментарі
HDRip
Голосов: 1
Рейтинг 7/10   
Переглядів 245
Жанр: Жахи
Країна: США
Озвучка:
Рік: 2017
Режисер: Елай Рот
Плеєр 1 Плеєр 2

 не працює відео

...
загрузка...

Хостел 3 (2017)

Заробляти можна на чому завгодно, треба лише проявити винахідливість і, в деяких випадках, втратити все людське. Адже коли продавець пропонує своїм клієнтам вбивство, важко вимагати від нього совісності, доброти і чесності. Але, як то кажуть: буде попит - буде і пропозиція, і строго законспірована корпорація катів, запустила свої щупальця в більшість країн. Причому не тільки в ті, де правоохоронні органи знаходяться в зародковому стані і не можуть протистояти навіть звичайним злочинцям, а й в держави, де поліція працює на найвищому рівні.

Тут пропонуються дещо інші послуги. Клієнтам, готовим заплатити, надається можливість розправитися не аби з ким. Часи, коли нічого не підозрюють жертв заманювали за допомогою хитрості і сексу давно пройшли. Тепер черговий садист може назвати конкретну людину, якого він хоче власноруч замучити на смерть.

Але і тут є свої привілеї та знижки. Надаються вони для того, хто дасть інформацію на поліцейських, які не просто насолили особисто йому, а й займається розслідуванням щодо самої корпорації вбивць. Для такого клієнта не тільки ціну знизять, але ще й нададуть самі збочені і криваві способи повільного і болісного вбивства. Дивіться фільм «Хостел 4» онлайн безкоштовно в хорошій якості.уникальные шаблоны и модули для dle
Коментарі
Увійти через

Підписатися на коментарі