Закладки
Коментарі
HDRip
Голосов: 1649
Рейтинг 9/10   
Переглядів 5 272
Жанр: Бойовик, Комедія, Пригоди, Фантастика
Країна: США
Озвучка:
Рік: 2016
Режисер: Тім Міллер
Плеєр 1 Плеєр 2 Трейлер

 не працює відео

...
загрузка...

Дедпул (2016)

Держава розгортає секретну військову програму під кодовою назвою «Зброя Ікс». Офіцер Вілсон виявляється мимоволі втягнутим в ці експерименти. Життя його через це несподівано різко змінюється. Завдяки вченим, що давно працюють над створенням надпотужного солдата, Уейд набуває незвичайну силу і міць. Тепер для нього немає перешкод. Він все може здолати і виконати будь-яке, навіть найскладніше завдання уряду. Але дослідження військових ще не закінчені, і засіб, яке відчули на Вілсона далеко від досконалості. Він став набагато гірше почуватися фізично, і у героя відбувається зміни на клітинному рівні, починається мутація всього організму, перебудовується його свідомість. Тепер Уейд намагається себе постійно контролювати, але, побоюючись, що коли-небудь мозок вийде з-під його влади, і він накоїть багато лиха. Поки йому вдається себе стримувати і здійснювати тільки добрі вчинки на благо суспільства. І з часом важкі думки героя фільму «Дедпул» розсіюються. Він розуміє, що навчився керувати собою в нових обставинах.уникальные шаблоны и модули для dle
Коментарі
Увійти через

Підписатися на коментарі

ОООо я очень сильно ждал этого фильма,мне и игра понравилась про дедпула и фильм вообще с удовольствием посмотрю. Вообще Марвэл умеют кино делать по комиксам.
очень хороший фильм,очень долго ждал премьеру и видимо не зря,всем советую посмотреть.Наверное это первый фильм из жанра фантастики и комедии,который вызвал у меня такой восторг от просмотра.Одним словом фильм оправдал все мои ожидания!
Давненько небыло серьезной комедии.
Смотрел сам, и ржал истерично. Недурно, прикольно,сильно,жудко смешно, класс.