Закладки
Коментарі
HDRip
Голосов: 24
Рейтинг 8/10   
Переглядів 4 188
Жанр: фантастика, бойовик, драма
Країна: США
Озвучка:
Рік: 2017
Режисер: Джеймс Менголд
Плеєр 1

 не працює відео

...
загрузка...

Логан (2017)

Яка ж весна без прем'єри фільму від «Marvel». «Логан» , прем'єра якого призначена на друге березня 2017 роки вже зараз б'є рекорди за рейтингами очікування. Добре знайомий нам за фільмами «Люди Ікс. Початок. Россомаха »,« Россомаха: Безсмертний »і« Люди Ікс: Дні минулого майбутнього »Логан, роль якого геніально виконує Х'ю Джекман повернеться в березні цього року. Тільки повернеться він втомленим і згасає. З віком втрачається здатність Россомахи до регенерації, плюс до всього професор Ксав'єр через прогресуючого Альцгеймера втрачає свою пам'ять. Світ вже не той, що був раніше. Мутанти, Люди Ікс, зникли.

І ось, коли в далекому майбутньому надія на щось світле згасає, з'являється юна Лаура Кінні. Ця зовсім молоденька дівчинка є точною копією Логана, але тільки в жіночій подобі. Росомаха і професор вирішують допомогти Лаурі, намагаючись крім цього протистояти армії Натаніелла Есскеса і врятувати світ від знищення. Однак, хто більше потребує допомоги? Юна дівчинка в допомоги Россомахи, або він і його друг в молодої, повної сил жіночому клон Логана? Це і багато іншого ми зможемо дізнатися подивившись фантастичний бойовик про розпач, дружбу і кохання вже в березні року, що наступив. Не пропусти!уникальные шаблоны и модули для dle
Коментарі
Увійти через

Підписатися на коментарі

Комиксы в общем то не люблю, но конкретно этот фильм посмотрел с удовольствием. Хотя и несколько мелодраматично. Ну и финал фильма хепиэндом не назовеш. Смотреть стоит.