» » Сфера (2017)

Сфера (2017)
HDRip
бер 01 2018

Сфера (2017)

 • Рейтинг
 • 8/10
 • Озвучка
 • Доступно на:
 • Дивитись онлайн Дивитись онлайн Дивитись онлайн
Головна героїня картини Сфера онлайн - молода випускниця коледжу Мей Холланд. Дівчині пощастило знайти робоче місце в найбільшій Інтернет-компанії світу, яка носить назву «Сфера». На її думку це місце принесе їй зростання в кар'єрі, і даний шанс ні в якому разі не можна упускати. В процесі роботи дівчину вмовляють взяти участь в новому експерименті, який створить єдину базу з інформаціями з усього світу. Чи стане набагато легше знайти потрібні документи для людей. Це допоможе і різним структурам, швидкість їх роботи збільшиться вдвічі. Засновнику компанії Імон Бейлі вдається створити таку програму і незабаром багато країн вирішують закупити її і починають працювати новою технологією. Але Бейлі починав створити цю програму зовсім для інших цілей. Він хотів принести удар своєму уряду, яке він просто ненавидів. Але він не врахував того, що дані занадто багатьох людей внесені в комп'ютер і тепер можуть постраждати невинні громадяни. І героїні картини Мей Холланду, яка теж опинилася вплутати в це небезпечна справа, доводиться рятувати простих людей, дані яких теж потрапили в мережу.

Дивитися Сфера (2017) українською онлайн безкоштовно

 • Українською
 • Плеєр 1
 • Плеєр 2
Повідомити про проблему
Розповісти друзям!
загрузка...
     

Рекомендуємо переглянути


Коментарі

3
 1. Александр
  Александр
  0 1 травня 2017 10:22
  Увлекательный фильм смотрится очень легко. С удовольствием смотрел. Действие девушки в фильме очень похвально не пошла преступным путем наоборот пошла спасать людей. Рекомендую!
 2. Mary
  Mary
  +1 1 травня 2017 16:30
  Том Хенскс і Ема Уотсон. Я думала після Мега Райана важко кого-то уявити як кіно партнерші Хенкса. Але з Уотсон непоганий тандем вийшов. А фільм мені сподобався просто тому що там грає Хенск. Непоганий фільм, можна разок подивитися.
 3. Егор
  Егор
  0 12 березня 2018 21:05
  Интересный фильм, очень понравился