Закладки
Коментарі
TS
Голосов: 22
Рейтинг 7/10   
Переглядів 7 118
Жанр: Драма, Жахи
Країна: США
Озвучка:
Рік: 2017
Режисер: Андрес Мускетті
Плеєр 1 Плеєр 2

 не працює відео

...
загрузка...

Воно (2017)

У фільмі жахів Воно онлайн розкривається невимовна історія, яка сталася в невеликому містечку Деррі, що знаходиться в штаті Мен. Одного разу в місті почали пропадати діти, потім знаходять тіла цих дітей. Причому вбивства були скоєні з особливою нелюдською жорстокістю. По всьому місту виявляються розірвані тіла нещасних дітей. Дії цього кровожерного вбивці приводять в шок навіть бувалих досвідчених поліцейських. Батьки почали боятися відпускати дітей на вулицю. Але серед дитячого населення містечка виявляються такі, які, не злякавшись цього маніяка, вирішують звести з ним рахунки.

Семеро сміливих і відважних хлопців одинадцяти років збираються разом, організовуючи свій загін. Брат одного з них вже став жертвою цей відморозка. діти дізнаються, хто робить ці злодіяння. Цей загадковий монстр має здатність приймати різні форми і може прикидатися ким завгодно. В основному він ходить під маскою страшного і відразливого клоуна. Але найстрашніше те, що його можуть бачити тільки діти. Доросле населення його не може бачити, тому він безкарно ходить по вулицях і творить свої злодіяння. Хлопці розуміють, що дорослі тут допомогти їм не зможуть, і вони самі починають за ним полювання. Скоро дітям вдається вистежити його і поранити. Воно, так прозвали хлопці це незрозуміле чудовисько отримавши, поранення, впадає в сплячку. Проходить багато часу, після того як дітям вдалося перемогти лиходія. Але одного разу Воно знову прокидається. В цей час в місті залишився всього один з тих героїв, яким вдалося приспати вбивцю. Про швидко збирає своїх друзів дитинства, щоб вийти знову на війну.уникальные шаблоны и модули для dle
Коментарі
Увійти через

Підписатися на коментарі

Цей фільм я дивилася в кінотеатрі, і залишилася задоволена! Як на мене цей фільм перевершує екранізацію "Воно" 1990 року. Якщо той фільм здавався трохи дитячим і наївним, то новий фільм вже знятий в жанрі фільму жахів. Сподобався і сюжет, і якість самої екранізації. Давно не дивилася такий якісний фільм жахів.