Закладки
Коментарі
HDRip
Голосов: 0
Рейтинг 7/10   
Переглядів 201
Жанр: драма, детектив, трилер
Країна: США
Озвучка:
Рік: 2017
Режисер: Майкл Уівер, Майк Кехілл, Роксану Доусон
Плеєр 1

 не працює відео

...
загрузка...

Шлях 2 сезон

Серед розмаїття релігій рух Мейерістов відрізняється терпимістю до світського світу. Кілька громад розкидані по країні, одна з яких окопалася в мальовничій частині штату Нью-Йорк. Адепти культу не мають строгих обмежень в їжі і поглядах. Вони виглядають трохи дивно, але мирно, і не нав'язують шлях просвітлення оточуючим. Вони непристойно чесні і схильні допомагати тим, хто шкодить навколо них. Однак Едді Лейн одного разу виявляє, що вирвати сім'ю з мереж секти практично неможливо. Його дружина Сара з народження в громаді.

Вона претендує на лідерство в культі. Їхній син відданий руху настільки, що підліток готовий закинути школу, щоб працювати на комуну повний робочий день. Коли їх ватажка доктора Мейєра долає рак пізній стадії, тягар керівництва переходить до сина, Келу. Спочатку він сповідує принципи батька, проте, зрозумівши, що авторитетний батько не переживе кому, вирішує реформувати братство під себе. Сару з Келом пов'язує романтичне минуле, що турбує героя.
У відпустці, проведеному на Кубі, Едді стикається з шаманом, одкровення якого компрометують їх рух. Повернувшись, глава сім'ї переживає кризу віри, а нова нав'язувана духовність змушує його замислитися про вихід. Тільки шлях назад перепиняють численні бар'єри. Виявляється, секта контролює кожен аспект життя і добровільне перебування лише ілюзія. Крім того Едді зустрічає жінку, яка переконує його, що культ вбив її чоловіка, тепер полює за нею. Незабаром чоловік дізнається, що вбивство один з оплотів вчення.уникальные шаблоны и модули для dle
Коментарі
Увійти через

Підписатися на коментарі