Закладки
Коментарі
HDRip
Голосов: 0
Рейтинг 7/10   
Переглядів 294
Жанр: драма, кримінал
Країна: США
Озвучка:
Рік: 2017
Режисер: Дуан Кларк, Джеффрі Дж. Хант, Емі Канаан Манн
Плеєр 1 Плеєр 2

 не працює відео

...
загрузка...

У розшуку 1 сезон

В розыске 1 сезон

Рейза, поза всяким сумнівом, можна назвати успішним бізнесменом. Він зумів побудувати могутню корпорацію і заробити мільярди доларів. Але в якийсь момент багач кидає свій прибутковий бізнес і бере участь над невеликим поліцейською дільницею в Чикаго. На це у Рейз є свої причини. Двома місяцями раніше на очах мільярдера загинув його друг.

Його застрелили у продуктовій крамниці. Вбивцею виявився магазинний грабіжник, якого чоловік потрапив під руку. Поліція так і не змогла знайти злочинця. Рейз приходить до висновку, що правоохоронна система потребує серйозного реформування, і починає вдосконалювати її, починаючи з самих низів. Прохання мільярдера віддати йому тринадцятий ділянку призводить чиновників в замішання. Та й поліцейські не горять бажанням служити під керівництвом олігарха, якому, судячи з усього, знадобилася нова іграшка: ділянку з копами.
Але Рейз, отримавши згоду влади, береться за справу. Він пересаджує поліцейських на дорогі автомобілі, а в офісах з'являється найсучасніше обладнання, яке можна знайти хіба що в ФБР. Завдяки таким нововведенням роботу дільниці йде куди більш продуктивно, а злочини нарешті починають розкриватися.уникальные шаблоны и модули для dle
Коментарі
Увійти через

Підписатися на коментарі