Закладки
Коментарі
HDRip
Голосов: 3
Рейтинг 7/10   
Переглядів 788
Жанр: драма
Країна: США
Озвучка:
Рік: 2017
Режисер: Чи Толанд Крігер, чи Роуз
Плеєр 1

 не працює відео

...
загрузка...

Рівердейл 1 сезон

Арчі Ендрюс - веселий і життєрадісний підліток з Рівердейл. На перший погляд, Рівердейл - звичайний містечко, з невеликими затишними будиночками, мальовничими вуличками і привітними жителями, з якими хочеться спілкуватися нескінченно. Але насправді це лише одна сторони життя. Є й інша. Багато будинків потребують ремонту, а живуть в них люди посилено приховують за закритими дверима безліч особистих секретів, боячись, як би їх скелети в шафі не стали надбанням громадськості.

Більшість обивателів не прагнуть проникнути в таємниці міста і його жителів. Тільки не Арчі і його подружки: Вероніка Лодж і Бетті Купер. Невтомна трійка займається тим, що дізнається найпотаємніші секрети городян, які не під силу розкрити нікому іншому. Нерідко пошуки таємниць і інтриг обертаються небезпечними ситуаціями. Але що за життя без ризику і пригод?
Небезпеки не зупиняють підлітків, які, одночасно зі своїми розслідуваннями не забувають про особисте. Між героями зароджується класичний любовний трикутник, який, зі зрозумілих причин, не дуже добре відбивається на дружбу і призводить до безлічі не тільки незручних, а й відверто смішних моментів. Але, як би там не було, пригоди в Рівердейл тривають!уникальные шаблоны и модули для dle
Коментарі
Увійти через

Підписатися на коментарі