Закладки
Коментарі
HDRip
Голосов: 17
Плеєр 1

 не працює відео

...
загрузка...

Втеча з в'язниці 5 сезон

Втеча з в'язниці 5 сезон онлайн - новий сезон популярного серіалу від режисера Нельсона МакКорміка. На цей раз продюсери телеканалу FOX вирішили продовжити задоволення шанувальникам кримінального багатосерійного кіно 2005-2009 років. З огляду на високу популярність попередніх сезонів стрічки, в сюжет нових серій внесені несподівані обороти і цікаві розв'язки. На головні ролі творці фільму запросили вже маститих акторів, серед яких - Вейнтфорт Міллер, Сара Уейн Келліс і Домінік Перселл. А тому є надія, що п'ятий сезон стане не менш захоплюючим в порівнянні з попередніми.

геній інженерії
Щоб допомогти своїй родині, талановитий інженер Майкл Скотфілд провертає чергову авантюру, інсценуючи власну смерть. Місія проходить настільки вдало, що всі рідні і знайомі Майкла, включаючи його старшого брата Лінкольна, дійсно вірять в те, що його немає в живих. Єдина людина, що відмовляється вірити в загибель чоловіка, - це кохана Майкла Сара Танкреді. Проходить досить довгий час. Сара ростить сина від Майкла і як і раніше зберігає вірність його батькові. Хлопчисько зростає тямущим і постійно питає мати про те, якою людиною був Майкл. Він не втрачає надії на те, що коли-небудь його батько повернеться. Сара не поділяє оптимізму хлопчика. Вона прекрасно знає, що померлі не повертаються. Але одного разу в руки рідних Скотфілда потрапляє фотографія низької якості, на якій зображений Майкл.
І знову втеча
Знайомий Майкла, рецидивіст на прізвисько Ті-Бег, дізнається, що Скотфілд знаходиться за гратами в Ємені, про що повідомляє Лінкольну і Сарі. Незважаючи на великі сумніви в достовірності фотографії, Лінкольн, зібравши колишніх спільників, все ж вирушає в Ємен і дійсно знаходить брата за гратами. Лінкольн клянеться, що зробить все можливе, щоб витягнути Майкла. Але законні способи тут навряд чи підійдуть. Разом з подільниками Лінкольн обезструмлює в'язницю, відключивши електрику. Майклу, незважаючи на всі перешкоди, вдається вибратися на свободу. Влада пускають погоню слідами утікачів, але героїв вже не зупинити. Заручившись підтримкою брата, коханої і старих приятелів, Майкл знову стає тим самим генієм, якого всі пам'ятають і люблять. І тепер у нього одне завдання: знову опинитися вдома, щоб зустрітися з дружиною і сином, якого він ніколи не бачив.уникальные шаблоны и модули для dle
Коментарі
Увійти через

Підписатися на коментарі