Закладки
Коментарі
HDRip
Голосов: 3
Рейтинг 7/10   
Переглядів 479
Жанр: жахи, фентезі, драма, детектив
Країна: США
Озвучка:
Рік: 2017
Режисер: Меттью Хатінгс, Джеффрі Дж. Хант, Кріс Грісмер
Плеєр 1

 не працює відео

...
загрузка...

Древні 4 сезон

«Стародавні 4 сезон дивитися онлайн» - Сім'я першорядна. Завжди й назавжди. Герої зобов'язалися триматися разом на віки віків, не припускаючи якими складними виявляться ці століття. Сімейна клятва допомагала стародавнього роду вампірів виживати тисячу років. Однак ця клятва змусила їх нажити багато ворогів. Століття пройшли і узи сім'ї розірвані.

Час, біди і жадоба влади розбили первородний клан на частини. Тривають сімейні трагедії і тріумфи Майкелсонов. Гібрид Клаус і його брат Ілля борються, щоб захистити свій неблагополучний вампірський клан. З народженням дочки Клауса, ставки стають вище. Останні події виводять вампірів з ладу. Клаус, прирізати Марселем, в комі. Ребекка недієздатна через прокляття. Фрея отруєна, а Ілля укушений. Решта четверо родичів пов'язують душі заклинанням - вони не прокидаються, але Ілля не спить. Хейлі шукає ліки від усіх напастей. Тим часом Марсель підпорядковує Новий Орлеан. Місто славиться чарівністю і різноманітністю.
Різношерсте населення складається не тільки з людських облич і етнічних груп. Однак панування владного вовкулака лягає важким тягарем гноблення для городян. Дочка Клауса, Надія, більше не дитина. Вона вирішує стати щитом для своєї розрізненої і вразливою сім'ї. Вона перетворюється в могутню відьму, успадкувавши кмітливість матері і сильні сторони батька. Тепер ця сила, з якою ворогам доведеться рахуватися і рятівна благодать для рідних. Правила гри змінюються і Надія причина цього. Можливо, вона зупинить Марселя і натисне паузу на кровопролиття.уникальные шаблоны и модули для dle
Коментарі
Увійти через

Підписатися на коментарі