Закладки
Коментарі
HDRip
Голосов: 0
Рейтинг 9/10   
Переглядів 601
Жанр: жахи, трилер, драма
Країна: США
Озвучка:
Рік: 2017
Режисер: Бредлі Букер, Альфонсо Гомес-Рехон, Майкл Аппендаль
Плеєр 1

 не працює відео

...
загрузка...

Американська історія жахів 7 сезон

Черговий сезон серіалу буде наповнений кривавими і страшними подіями і захопить глядачів своєю неординарністю, похмурістю і унікальністю. Любителям фільмів в жанрі хоррор належить зануритися в справжній кошмар, від якого замерзає кров в жилах і відбирає мову. Сьомий сезон, як і попередні, являє собою окремо взяту історію зі своїми персонажами і захоплюючим сюжетом.

Всім відомо, що агонія страху підштовхує людей на найбезглуздіші вчинки, на які вони навряд чи наважилися б в реальному житті. Такими вчинками героїв (в цьому шанувальники американської історії жахів можуть не сумніватися) буде рясніти кожен епізод фільму. Сюжет сьомого сезону до останнього моменту тримається в секреті. Але його творці вже обмовилися про те, що торкнуться теми фрік-шоу.
Цілком можливо, що автори порушений при написанні сценарію і одне з найяскравіших подій 2016 року - президентські вибори в Сполучених Штатах, перемогу на яких здобув відомий мільйонер Дональд Трамп. Але, як би не склалися обставини, результат очевидний: кожен герой буде намагатися всіма силами врятувати власне життя. Але зробити це вдасться далеко не всім, а тільки тим, хто дійсно не згоден з долею жертви, а готовий боротися з будь-якими проявами зла за право жити далі.уникальные шаблоны и модули для dle
Коментарі
Увійти через

Підписатися на коментарі