Закладки
Коментарі
HDRip
Голосов: 0
Плеєр 1

 не працює відео

...
загрузка...

Вершина озера 2 сезон

Робін Гріффін приїхала до Нової Зеландії з Сіднея, де багато років пропрацювала детективом в поліції. У рідному містечку Лакетопе, куди вона повернулася через багато років, відбувається абсолютно незрозуміле подія. 12-річна дівчинка Туї виявляється стоїть в холодних водах гірського озера. Туї знаходиться на п'ятому місяці вагітності і, по всій видимості, вирішила накласти на себе руки, щоб уникнути косих поглядів з боку сусідів і знайомих.

Після зникнення дівчинки Гріффін починає розслідувати справу і виявляє, що в цій місцевості існує якась надприродна сила, яка керує думками і вчинками людей. Після розслідування Робін повертається в Сідней, де продовжує працювати детективом. Тепер їй доручають серйозні справи, пов'язані з сексуальними домаганнями і жорстоким поводженням з дітьми. Гріффін допомагає нова напарниця - констебль Міранда Хільмарсон.
На цей раз Міранді і Робін доводиться розслідувати нову справу. На берег океану хвилі викидають валізу, в якому знаходиться понівечене тіло дівчини з азіатською зовнішністю. Хто ця нещасна? І кому знадобилося настільки жорстоко катувати її? Крім цієї справи, Робін знову зіткнеться зі своїм минулим в особі однієї не зовсім нормальної жінки: наукового і закінченою феміністки. Чим же закінчиться ця несподівана зустріч?уникальные шаблоны и модули для dle
Коментарі
Увійти через

Підписатися на коментарі