Закладки
Коментарі
HDRip
Голосов: 3
Рейтинг 7/10   
Переглядів 437
Жанр: фантастика
Країна: США
Озвучка:
Рік: 2017
Режисер: Аківа Голдсман, Адам Кейн, Лі Роуз
Плеєр 1 Плеєр 2

 не працює відео

...
загрузка...

Зоряний шлях: Діскавері 1 сезон

Події фільму розгортаються в ті часи, коли клінгонському імперія проголосила себе союзником Федерації. У центрі сюжету опиняється космічний корабель «Дискавері», схожий за зовнішніми обрисами на літальну станцію. Це космічне судно не має аналогів. У порівнянні з ним всі інші космічні лайнери нагадують іграшкові кораблики. Члени екіпажу «Діскавері» ось вже багато років займаються тим, що відкривають в космічному просторі нові планети і виявляють нові світи.

Всі учасники команди знаходяться в замкнутому приміщенні, тому не можуть уникнути конфліктів один з одним. Основна увага творці серіалу приділили жінці з прізвищем «Номер один», яка призначена помічником головного капітана. Саме їй доводиться вирішувати безліч важливих питань, пов'язаних з управлінням лайнером. Це героїні дається непросто.

Зв'язок з космічною станцією, яка регулює політ «Діскавері», навряд чи можна назвати стабільною. Тому більшість рішень екіпаж приймає самостійно. Жінку радує те, що все знаходяться в її підпорядкуванні люди налаштовані рішуче і сповнені оптимізму. Вони готові довести до кінця будь розпочату ними справу. Разом вони переміщаються з планети на планету, де знайомляться з різними формами життя. І кожне з таких подорожей в корені міняє їх життя.уникальные шаблоны и модули для dle
Коментарі
Увійти через

Підписатися на коментарі